PVB3-D48-S15-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PVB3-D48-S15-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PVB3-D48-S15-D
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 3W
Fitxak: PVB3-D48-S15-D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
7 pcs
14 pcs
28 pcs
56 pcs
105 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Mezua
PVB3-D48-S15-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PVB3-D48-S15-D fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6025 pcs Datuen fitxa PVB3-D48-S15-D.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series PVB3-D Energia (Watts) 3W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 10 Leads
Beste izenak 102-3099-5
PVB3-D48-S15-D-ND
PVB3D48S15D
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 200mA