PRF20-Q110-S15N
CUI, Inc.CUI, Inc.
PRF20-Q110-S15N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRF20-Q110-S15N
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 20W
Fitxak: PRF20-Q110-S15N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 960 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 960 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
PRF20-Q110-S15Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRF20-Q110-S15N fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 960 pcs Datuen fitxa PRF20-Q110-S15N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 160V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series PRF20 Energia (Watts) 20W
Packaging Bulk Pakete / kasua 6-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 89.5% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 43V - 160V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.33A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low