PRF20-Q110-S12N
CUI, Inc.CUI, Inc.
PRF20-Q110-S12N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRF20-Q110-S12N
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 20W
Fitxak: PRF20-Q110-S12N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
PRF20-Q110-S12Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRF20-Q110-S12N fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1110 pcs Datuen fitxa PRF20-Q110-S12N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 43V Tentsioa - Input (Max) 160V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series PRF20 Energia (Watts) 20W
Packaging Bulk Pakete / kasua 6-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 43V - 160V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.67A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PRF20-Q110-S15N
PRF20-Q110-S15N
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 20W
Stockean: 960 pcs
Deskarga: PRF20-Q110-S15N.pdf
RFQ
PRF20-Q110-S12
PRF20-Q110-S12
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 20W