DPS150100-Z6N
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPS150100-Z6N
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPS150100-Z6Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPS150100-Z6N fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6231 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 15V
Tentsioa - Input 90 ~ 132 VAC Tamaina / dimentsioa 3.19" L x 2.09" W x 1.38" H (81.0mm x 53.0mm x 35.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 15W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Beste izenak DPS150100Z6N
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 1A Kablearen luzera 72" (1.83m)