DPS150100-P7/RP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPS150100-P7/RP
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPS150100-P7/RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPS150100-P7/RP fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3065 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 15V
Tentsioa - Input 90 ~ 132 VAC Tamaina / dimentsioa -
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 15W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Beste izenak DPS150100P7/RP
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Cord
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Cord Input
Uneko - Irteera (Max) 1A Kablearen luzera 72" (1.83m)