DPS120150U-P5P
CUI, Inc.CUI, Inc.
DPS120150U-P5P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPS120150U-P5P
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPS120150U-P5Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPS120150U-P5P fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5794 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 3.19" L x 2.09" W x 1.38" H (81.0mm x 53.0mm x 35.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 18W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak DPS120150U-P5
DPS120150UP5P
T931
T931-ND
T931-P5P
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna 70% Deskribapen zehatza 12V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 1.5A Kablearen luzera 72" (1.83m)