DPS120150U-P14P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPS120150U-P14P
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPS120150U-P14Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPS120150U-P14P fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6445 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC Tamaina / dimentsioa 3.19" L x 2.09" W x 1.65" H (81.0mm x 53.0mm x 42.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 18W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.8mm O.D. x 9.5mm Beste izenak DPS120150UP14P
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 1.5A Kablearen luzera 72" (1.83m)