DPD120010-P9P-DK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD120010-P9P-DK
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 1W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPD120010-P9P-DKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD120010-P9P-DK fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5714 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 2.20" L x 1.50" W x 1.34" H (56.0mm x 38.0mm x 34.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 1.2W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.1mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Beste izenak DPD120010P9PDK
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12V 1.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 100mA Kablearen luzera 72" (1.83m)