DPD120010-P7P-TK
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD120010-P7P-TK
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 1W
Fitxak: DPD120010-P7P-TK.pdf
  • Mezua
DPD120010-P7P-TKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD120010-P7P-TK fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2772 pcs Datuen fitxa DPD120010-P7P-TK.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 2.33" L x 1.50" W x 1.35" H (59.2mm x 38.0mm x 34.2mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 1.2W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Beste izenak DPD120010P7PTK
T211-P7P
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12V 1.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 100mA Kablearen luzera 72" (1.83m)