AE40-EW-S24
CUI, Inc.CUI, Inc.
AE40-EW-S24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AE40-EW-S24
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 40W
Fitxak: AE40-EW-S24.pdf
  • Mezua
AE40-EW-S24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AE40-EW-S24 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1221 pcs Datuen fitxa AE40-EW-S24.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Sarrera (min) 200V
Tentsioa - Input (Max) 1200V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 0.98" H (89.0mm x 63.5mm x 25.0mm)
Series AE40-EW Energia (Watts) 40W
Pakete / kasua 7-DIP Module Beste izenak 102-4511
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 84% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 1.67A 200V - 1200V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.67A Kontrolatzeko eginbideak -