AE40-EW-S12
CUI, Inc.CUI, Inc.
AE40-EW-S12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AE40-EW-S12
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 40W
Fitxak: AE40-EW-S12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
AE40-EW-S12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AE40-EW-S12 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1040 pcs Datuen fitxa AE40-EW-S12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Sarrera (min) 200V
Tentsioa - Input (Max) 1200V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 0.98" H (89.0mm x 63.5mm x 25.0mm)
Series AE40-EW Energia (Watts) 40W
Pakete / kasua 7-DIP Module Beste izenak 102-4509
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.33A 200V - 1200V Input
Uneko - Irteera (Max) 3.33A Kontrolatzeko eginbideak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AE40-EW-S15-T
AE40-EW-S15-T
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: DC/DC CONVERTER 15V 40W
Stockean: 870 pcs
Deskarga: AE40-EW-S15-T.pdf
RFQ
AE40-EW-S12-DIN
AE40-EW-S12-DIN
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: DC/DC CONVERTER 12V 40W
Stockean: 922 pcs
Deskarga: AE40-EW-S12-DIN.pdf
RFQ
AE40-EW-S12-T
AE40-EW-S12-T