745C101681JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
745C101681JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 745C101681JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 680 OHM 2512
Fitxak: 745C101681JP.pdf
  • Mezua
745C101681JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 745C101681JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 680 OHM 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1031361 pcs Datuen fitxa 745C101681JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Series 745 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 680
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Beste izenak 745C101681JPTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 10 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Deskribapen zehatza 680 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals