745C101513JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
745C101513JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 745C101513JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 51K OHM 2512
Fitxak: 745C101513JP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
745C101513JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 745C101513JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 51K OHM 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 905968 pcs Datuen fitxa 745C101513JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Series 745 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 51k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 10
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Deskribapen zehatza 51k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Zirkuitu mota Bussed