741X163101J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741X163101J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 741X163101J
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1506
Fitxak: 741X163101J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
741X163101Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 741X163101J fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1506 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3222 pcs Datuen fitxa 741X163101J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm)
Series 741 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 100
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1506, Convex, Long Side Terminals Beste izenak 741X163101JCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 16 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Deskribapen zehatza 100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Zirkuitu mota Isolated