741X163100JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741X163100JP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 741X163100JP
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1506
Fitxak: 741X163100JP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
741X163100JPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 741X163100JP fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1506 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 242965 pcs Datuen fitxa 741X163100JP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm)
Series 741 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 10
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1506, Convex, Long Side Terminals Beste izenak 741X163100JPCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 16 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Deskribapen zehatza 10 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals
Zirkuitu mota Isolated eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
741X163100J
741X163100J
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1506