73L1R47J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L1R47J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73L1R47J
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES 0.47 OHM 5% 1/10W 0402
Fitxak: 73L1R47J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
73L1R47Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73L1R47J fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES 0.47 OHM 5% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10840971 pcs Datuen fitxa 73L1R47J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series 73L1 Erresistentzia 470 mOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 73L1R47JTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470 mOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film