73L1R47G
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L1R47G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 73L1R47G
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES 0.47 OHM 2% 1/10W 0402
Fitxak: 73L1R47G.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
73L1R47Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 73L1R47G fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES 0.47 OHM 2% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 9823669 pcs Datuen fitxa 73L1R47G.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series 73Lx Erresistentzia 470 mOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 470 mOhms ±2% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film Konposizio Thick Film