635L3I3074M17580
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 635L3I3074M17580
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 74.1758MHZ LVDS SMD
Fitxak: 635L3I3074M17580.pdf
  • Mezua
635L3I3074M17580ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 635L3I3074M17580 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 74.1758MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33960 pcs Datuen fitxa 635L3I3074M17580.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 635
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 74.1758MHz
Deskribapen zehatza 74.1758MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 65mA