635L3I2156M25000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 635L3I2156M25000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSCILLATOR XO 156.25MHZ LVDS SMD
Fitxak: 635L3I2156M25000.pdf
  • Mezua
635L3I2156M25000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 635L3I2156M25000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSCILLATOR XO 156.25MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29651 pcs Datuen fitxa 635L3I2156M25000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series 635
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 156.25MHz
Deskribapen zehatza 156.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 65mA