632N3I010M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632N3I010M00000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 632N3I010M00000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD
Fitxak: 632N3I010M00000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
632N3I010M00000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 632N3I010M00000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72331 pcs Datuen fitxa 632N3I010M00000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series 632
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 10MHz
Deskribapen zehatza 10MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 8mA