632M3I066M66600
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632M3I066M66600 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 632M3I066M66600
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 66.666MHZ HCMOS SMD
Fitxak: 632M3I066M66600.pdf
  • Mezua
632M3I066M66600ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 632M3I066M66600 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 66.666MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70688 pcs Datuen fitxa 632M3I066M66600.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series 632
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 66.666MHz
Deskribapen zehatza 66.666MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 10mA