403C11A14M74560
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403C11A14M74560 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 403C11A14M74560
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
Fitxak: 403C11A14M74560.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
403C11A14M74560ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 403C11A14M74560 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113088 pcs Datuen fitxa 403C11A14M74560.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series 403 balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Beste izenak CTX949CT Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 10pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 14.7456MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 100 Ohms
Deskribapen zehatza 14.7456MHz ±10ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead