403C11A14M40000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403C11A14M40000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 403C11A14M40000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 14.4000MHZ 10PF SMD
Fitxak: 403C11A14M40000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
403C11A14M40000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 403C11A14M40000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 14.4000MHZ 10PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 275408 pcs Datuen fitxa 403C11A14M40000.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series 403 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 10pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 14.4MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 100 Ohms Deskribapen zehatza 14.4MHz ±10ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead