SDA12H0K
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SDA12H0K
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Fitxak: SDA12H0K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SDA12H0Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SDA12H0K fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6546 pcs Datuen fitxa SDA12H0K.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 24VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series SDA
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Beste izenak *SDA12H0K
CKN1315
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 1,000 Cycles
Luzera 1.279" (32.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Kontseiluko goian 0.189" (4.80mm) Ezaugarriak Tape Seal
Bizitza elektrikoa 1,000 Cycles Deskribapen zehatza Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Uneko balorazioa 25mA Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Kontaktua Amaitu Gold Zirkuitua SPST
Gorputzaren materiala Polyphthalamide (PPA) Ekintza mota Slide (Standard)
Ekintza maila Flush, Recessed
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SDA12H0SBR
SDA12H0SBR
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Stockean: 26350 pcs
Deskarga: SDA12H0SBR.pdf
RFQ
SDA12H0KD
SDA12H0KD
fabrikatzaileak: C&K