SDA12H0B
C&KC&K
SDA12H0B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SDA12H0B
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Fitxak: SDA12H0B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
14 pcs
28 pcs
56 pcs
112 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
5012 pcs
  • Mezua
SDA12H0Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SDA12H0B fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45748 pcs Datuen fitxa SDA12H0B.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 24VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series SDA
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Beste izenak *SDA12H0B
CKN6104
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 1,000 Cycles
Luzera 1.279" (32.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.183" (4.65mm) Ezaugarriak Tape Seal
Bizitza elektrikoa 1,000 Cycles Deskribapen zehatza Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Uneko balorazioa 25mA Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Kontaktua Amaitu Gold Zirkuitua SPST
Gorputzaren materiala Polyphenylene Sulfide (PPS) Ekintza mota Slide (Standard)
Ekintza maila Flush, Recessed
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SDA12H0BD
SDA12H0BD
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V