PTS125VJK73LFS
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTS125VJK73LFS
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9000 pcs
  • Mezua
PTS125VJK73LFSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTS125VJK73LFS fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 359560 pcs Datuen fitxa
Amaiera estiloa PC Pin Bidaia aldatu -
Aldatu funtzioa Off-Mom Series PTS125
Packaging Tube eskema 12.00mm x 12.00mm
Beste izenak PTS125VJK73 LFS
Y96J134K0FP LFS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Indar operatiboa 260gf Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 200,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.05A @ 12VDC
Zirkuitua SPST-NO Ekintza mota Plunger for Cap
Ekuatorearen orientazioa Side Actuated Ekintza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT)
Aktiboaren luzera, angelu zuzena 7.30mm PCBren bertikaleko altuera, bertikala -
Produktu erlazionatuak
PTS125SM85
PTS125SM85
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Stockean: 2883 pcs
Deskarga: PTS125SM85.pdf
RFQ
PTS125VK85
PTS125VK85
fabrikatzaileak: C&K