PTS125SM85
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTS125SM85
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Fitxak: PTS125SM85.pdf
  • Mezua
PTS125SM85ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTS125SM85 fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2883 pcs Datuen fitxa PTS125SM85.pdf
Amaiera estiloa PC Pin Bidaia aldatu -
Aldatu funtzioa Off-Mom Series PTS125
Packaging Tube eskema 12.00mm x 12.00mm
Beste izenak *PTS125SM85
CKN1571
PTS125SM85-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Indar operatiboa 160gf Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 200,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.05A @ 12VDC
Zirkuitua SPST-NO Ekintza mota Standard
Ekuatorearen orientazioa Top Actuated Ekintza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT)
Aktiboaren luzera, angelu zuzena - PCBren bertikaleko altuera, bertikala 8.50mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PTS125VJM73 LFS
PTS125VJM73 LFS
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V