HCP1305-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCP1305-2R2-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HCP1305-2R2-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD
Fitxak: HCP1305-2R2-R.pdf
  • Mezua
HCP1305-2R2-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HCP1305-2R2-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5558 pcs Datuen fitxa HCP1305-2R2-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
estali Unshielded Series HCP1305
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1378-1
HCP13052R2R
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 20A 5.5 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 5.5 mOhm Max
Uneko balorazioa 20A Uneko - Saturazioa 32A