HCP1305-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCP1305-1R0-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HCP1305-1R0-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD
Fitxak: HCP1305-1R0-R.pdf
  • Mezua
HCP1305-1R0-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HCP1305-1R0-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6609 pcs Datuen fitxa HCP1305-1R0-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
estali Unshielded Series HCP1305
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1376-1
HCP13051R0R
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Wirewound Inductor 29A 2.5 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 2.5 mOhm Max
Uneko balorazioa 29A Uneko - Saturazioa 50A