FP1309B1-R150-R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1309B1-R150-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena 1IND FERRITE TYPE, 150NH,80A, 2P
Fitxak: FP1309B1-R150-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
330 pcs
  • Mezua
FP1309B1-R150-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1309B1-R150-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena 1IND FERRITE TYPE, 150NH,80A, 2P Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 86272 pcs Datuen fitxa FP1309B1-R150-R.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.504" L x 0.327" W (12.80mm x 8.30mm)
estali Unshielded Series FP1309
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Materiala - Core Ferrite Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 150nH Altuera - Eserita (Max) 0.346" (8.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 150nH Unshielded Inductor 60A 0.19 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.19 mOhm
Uneko balorazioa 60A Uneko - Saturazioa 64A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FP1308R3-R32-R
FP1308R3-R32-R
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FIXED IND 320NH 68A 0.18 MOHM
Stockean: 95368 pcs
Deskarga: FP1308R3-R32-R.pdf
RFQ
FP14415_LISA2-O-CLIP
FP14415_LISA2-O-CLIP
fabrikatzaileak: LEDiL
deskribapena: LENS CLEAR SNAP IN
Stockean: 39139 pcs
Deskarga: FP14415_LISA2-O-CLIP.pdf
RFQ
FP14414_LISA2-O-PIN
FP14414_LISA2-O-PIN
fabrikatzaileak: LEDiL
deskribapena: ASSEMBLYROUND0 POS10MM (D)7,13MM
Deskarga: FP14414_LISA2-O-PIN.pdf
FP1309B1-R120-R
FP1309B1-R120-R
deskribapena: IND FERRITE TYPE, 120NH,90A, 2PA
Deskarga: FP1309B1-R120-R.pdf
FP14766_LISA2-WWX-PIN
FP14766_LISA2-WWX-PIN
deskribapena: ASSEMBLY ROUND 1 POS 9,9MM (D) 7