FP1309B1-R100-R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1309B1-R100-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena IND FERRITE TYPE, 100NH,100A, 2P
Fitxak: FP1309B1-R100-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
330 pcs
  • Mezua
FP1309B1-R100-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1309B1-R100-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena IND FERRITE TYPE, 100NH,100A, 2P Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 81177 pcs Datuen fitxa FP1309B1-R100-R.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.504" L x 0.327" W (12.80mm x 8.30mm)
estali Unshielded Series FP1309
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Materiala - Core Ferrite Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 100nH Altuera - Eserita (Max) 0.346" (8.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 100nH Unshielded Inductor 60A 0.19 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.19 mOhm
Uneko balorazioa 60A Uneko - Saturazioa 80A