FP1107R2-R30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1107R2-R30-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1107R2-R30-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 300NH 42A 0.47 MOHM
Fitxak: FP1107R2-R30-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
640 pcs
  • Mezua
FP1107R2-R30-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1107R2-R30-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 300NH 42A 0.47 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111741 pcs Datuen fitxa FP1107R2-R30-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm)
estali Unshielded Series FLAT-PAC, FP1107
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1638-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 300nH
Altuera - Eserita (Max) 0.283" (7.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 300nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.47 mOhm
Uneko balorazioa 42A Uneko - Saturazioa 35A