FP1107R2-R07-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1107R2-R07-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 70NH 42A 0.47 MOHM SMD
Fitxak: FP1107R2-R07-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
640 pcs
  • Mezua
FP1107R2-R07-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1107R2-R07-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 70NH 42A 0.47 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111037 pcs Datuen fitxa FP1107R2-R07-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm)
estali Unshielded Series FLAT-PAC, FP1107
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 70nH Altuera - Eserita (Max) 0.283" (7.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 70nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.47 mOhm Uneko balorazioa 42A
Uneko - Saturazioa 140A