FP1008R7-R150-R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1008R7-R150-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena IND FLAT PAC, 150NH, 72A,2 PADS,
Fitxak: FP1008R7-R150-R.pdf
  • Mezua
FP1008R7-R150-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1008R7-R150-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena IND FLAT PAC, 150NH, 72A,2 PADS, Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 74016 pcs Datuen fitxa FP1008R7-R150-R.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.425" L x 0.323" W (10.80mm x 8.20mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Materiala - Core Ferrite Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 150nH Altuera - Eserita (Max) 0.323" (8.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 150nH Shielded Inductor 72A 0.12 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.12 mOhm
Uneko balorazioa 72A Uneko - Saturazioa 56A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FP1009R1-R15-R
FP1009R1-R15-R
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: IND 150NH 80A PEAK 2 PAD SMT