FP1008R7-R100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1008R7-R100-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena IND FLAT PAC, 100NH, 100A,2 PADS
Fitxak: FP1008R7-R100-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
FP1008R7-R100-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1008R7-R100-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena IND FLAT PAC, 100NH, 100A,2 PADS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 71750 pcs Datuen fitxa FP1008R7-R100-R.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.425" L x 0.323" W (10.80mm x 8.20mm)
estali Shielded Series FP1008
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 100nH
Altuera - Eserita (Max) 0.323" (8.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100nH Shielded Inductor 72A 0.12 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.12 mOhm Uneko balorazioa 72A
Uneko - Saturazioa 84A