FP1007R3-R27-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R3-R27-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1007R3-R27-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 270NH 61A 0.29 MOHM
Fitxak: FP1007R3-R27-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
FP1007R3-R27-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1007R3-R27-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 270NH 61A 0.29 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 90777 pcs Datuen fitxa FP1007R3-R27-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm)
estali Unshielded Series FLAT-PAC, FP1007
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 270nH Altuera - Eserita (Max) 0.295" (7.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 270nH Unshielded Wirewound Inductor 61A 0.29 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.29 mOhm Uneko balorazioa 61A
Uneko - Saturazioa 40A