FP1007R3-R15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R3-R15-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1007R3-R15-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150NH 61A 0.29 MOHM
Fitxak: FP1007R3-R15-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
1300 pcs
3250 pcs
  • Mezua
FP1007R3-R15-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1007R3-R15-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 150NH 61A 0.29 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107929 pcs Datuen fitxa FP1007R3-R15-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm)
Beste izenak 513-1648-2
FP1007R3-R15-R-ND
FP1007R3R15R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 150nH
Altuera - Eserita (Max) 0.295" (7.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 150nH Unshielded Wirewound Inductor 61A 0.29 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.29 mOhm
Uneko balorazioa 61A Uneko - Saturazioa 76A