DR1030-121-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1030-121-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DR1030-121-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120UH 800MA 602 MOHM
Fitxak: DR1030-121-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
DR1030-121-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DR1030-121-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 120UH 800MA 602 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102044 pcs Datuen fitxa DR1030-121-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
estali Shielded Series DR1030
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1324-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 120µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 120µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 602 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 602 mOhm Max
Uneko balorazioa 800mA Uneko - Saturazioa 950mA