DR1030-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1030-330-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DR1030-330-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 1.6A 136.3 MOHM
Fitxak: DR1030-330-R.pdf
  • Mezua
DR1030-330-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DR1030-330-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 33UH 1.6A 136.3 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105044 pcs Datuen fitxa DR1030-330-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Beste izenak 513-1331-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 136.3 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 136.3 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.6A Uneko - Saturazioa 1.81A