BK/S506-V-12.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BK/S506-V-12.5-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 12.5A 250VAC 5X20MM
Fitxak: BK/S506-V-12.5-R.pdf
  • Mezua
BK/S506-V-12.5-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BK/S506-V-12.5-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE GLASS 12.5A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31451 pcs Datuen fitxa BK/S506-V-12.5-R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Series S506 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak BK-S506-V-12-5-R Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1019.5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.004 Ohms
Uneko balorazioa 12.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 125A Homologazioak cURus, PSE/JET, UR