BK/S506-V-1.6-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S506-V-1.6-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BK/S506-V-1.6-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Fitxak: BK/S506-V-1.6-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
BK/S506-V-1.6-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BK/S506-V-1.6-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46871 pcs Datuen fitxa BK/S506-V-1.6-R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Series S506 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 283-3883
BK-S506-V-1-6-R
BK/S506-V-1.6-R-ND
BK/S506V1.6R
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 21.7 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0425 Ohms
Uneko balorazioa 1.6A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak BSI, CCC, CSA, CURUS, IMQ, PSE/JET, SEMKO, VDE