BK-S505H-V-6.3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK-S505H-V-6.3-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BK-S505H-V-6.3-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 6.3A 600VAC 400VDC
Fitxak: BK-S505H-V-6.3-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
BK-S505H-V-6.3-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BK-S505H-V-6.3-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CERAMIC 6.3A 600VAC 400VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30468 pcs Datuen fitxa BK-S505H-V-6.3-R.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Series S505H
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial) Beste izenak 283-3532
BK-S505H-V-6-3-R
BKS505HV6.3R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 111.4
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.011 Ohms Uneko balorazioa 6.3A