BK-S505H-V-500-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK-S505H-V-500-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BK-S505H-V-500-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 500MA 600VAC 400VDC
Fitxak: BK-S505H-V-500-R.pdf
  • Mezua
BK-S505H-V-500-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BK-S505H-V-500-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CERAMIC 500MA 600VAC 400VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35630 pcs Datuen fitxa BK-S505H-V-500-R.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Series S505H
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.188 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.507 Ohms
Uneko balorazioa 500mA Kolore -