27.6SFMSJ50
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 27.6SFMSJ50
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE 27.6KV 50AMP 3" DIN
Fitxak: 27.6SFMSJ50.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 98 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 98 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
27.6SFMSJ50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 27.6SFMSJ50 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE 27.6KV 50AMP 3" DIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98 pcs Datuen fitxa 27.6SFMSJ50.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 27.6kV Tamaina / dimentsioa 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Series - Erantzun Denbora -
Packaging - Pakete / kasua -
Beste izenak 27-6SFMSJ50 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 50A