27.6SDMSJ20
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 27.6SDMSJ20
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE 27.6KV 20AMP 2" DIN
Fitxak: 27.6SDMSJ20.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 122 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 122 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
27.6SDMSJ20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 27.6SDMSJ20 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE 27.6KV 20AMP 2" DIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122 pcs Datuen fitxa 27.6SDMSJ20.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 27.6kV Tamaina / dimentsioa -
Series - Erantzun Denbora -
Packaging - Pakete / kasua -
Beste izenak 27-6SDMSJ20 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 20A