160NHG02B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160NHG02B
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE SQUARE 160A 500VAC/250VDC
Fitxak: 160NHG02B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
160NHG02Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160NHG02B fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE SQUARE 160A 500VAC/250VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1216 pcs Datuen fitxa 160NHG02B.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 500V
Tamaina / dimentsioa 2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm) Series -
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua Rectangular, Blade Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 62000 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Square Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 160A Class NH