160NHG01B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 160NHG01B
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE SQUARE 160A 500VAC/250VDC
Fitxak: 160NHG01B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
160NHG01Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 160NHG01B fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE SQUARE 160A 500VAC/250VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1616 pcs Datuen fitxa 160NHG01B.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 500V
Tamaina / dimentsioa 2.953" L x 1.181" W x 1.969" H (75.00mm x 30.00mm x 50.00mm) Series -
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua Rectangular, Blade Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 62000 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Square Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 160A Class NH