12TDLEJ6.3
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12TDLEJ6.3
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE 12KV 6.3A 2"DIN
Fitxak: 12TDLEJ6.3.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 199 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 199 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
12TDLEJ6.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12TDLEJ6.3 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE 12KV 6.3A 2"DIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199 pcs Datuen fitxa 12TDLEJ6.3.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 12kV Tamaina / dimentsioa 2.126" Dia x 11.500" L (54.00mm x 292.00mm)
Series - Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Beste izenak 12TDLEJ6-3 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 98 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
DC Erresistentzia hotza 222 mOhms Uneko balorazioa 6.3A