12TDLEJ16
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12TDLEJ16
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE 12KV 16A 2"DIN
Fitxak: 12TDLEJ16.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 174 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 174 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
12TDLEJ16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12TDLEJ16 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE 12KV 16A 2"DIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174 pcs Datuen fitxa 12TDLEJ16.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 12kV Tamaina / dimentsioa 2.126" Dia x 11.500" L (54.00mm x 292.00mm)
Series - Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 260
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak Indicating DC Erresistentzia hotza 54.6 mOhms
Uneko balorazioa 16A Class -