SRF2012-900YA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF2012-900YA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SRF2012-900YA
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Fitxak: SRF2012-900YA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
SRF2012-900YAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SRF2012-900YA fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 768363 pcs Datuen fitxa SRF2012-900YA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Series SRF2012A
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pad Beste izenak SRF2012-900YATR
SRF2012900YA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 90 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.055" (1.40mm) Iragazki mota -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 400mA DCR 300 mOhm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 300 mOhm Uneko balorazioa (Max) 400mA